Jupí, tak si konečně můžeš připnout odznáček na baťoh a my diskavernout minci :D. Teď vážně. Moc gratulujeme a přejeme spoustu dalších odlovených kešek. ![]()
Kdy zase pojedeme setřásat klíšťata? ![]()
Gratulujeme!
Gratuluji !
Koukám že jedeš jak drak.
ZCh
Gratulujeme a přejeme rychlý postup dál!
Gratuluju a jen tak dále. Škoda, že jsem to nevěděl na eventu, popřál bych i osobně!
Pripojujeme se ke gratulantum, petistovka je pekne cislo, at dalsi pribyvaji stejnym tempem ![]()
Super! Jsem nadsena ze ses do toho tak polozil! Posilam hodne hodne hodne gratulaci!!!
Dobre TY!!!![]()
Jojky…díky moc všem za gratulace…potěšilo mě to..všem vám přeju hodně štěstí a ať se daří;)