Stragen má pětikilo

Jupí, tak si konečně můžeš připnout odznáček na baťoh a my diskavernout minci :D. Teď vážně. Moc gratulujeme a přejeme spoustu dalších odlovených kešek. :slight_smile:

Kdy zase pojedeme setřásat klíšťata? :slight_smile:

Gratulujeme!

Gratuluji !
Koukám že jedeš jak drak.

ZCh

Gratulujeme a přejeme rychlý postup dál!

Gratuluju a jen tak dále. Škoda, že jsem to nevěděl na eventu, popřál bych i osobně!

Pripojujeme se ke gratulantum, petistovka je pekne cislo, at dalsi pribyvaji stejnym tempem :slight_smile:

Super! Jsem nadsena ze ses do toho tak polozil! Posilam hodne hodne hodne gratulaci!!!

Dobre TY!!!:wink:

Jojky…díky moc všem za gratulace…potěšilo mě to..všem vám přeju hodně štěstí a ať se daří;)