StreetPilot c310 na Geocaching ?

Zdravím, mám v autě Garmin StreetPilot c310 a rád bych ho zároveň využil při hledání. Používám mapu TOPO Czech.
Mám ten problém, že když v terénu začnu vyhledávat trasu, navigace mě automaticky táhne k nejbližší silnici, třeba i v případě kdy cíl je mnohem blíž než nejbližší silnice. Neví někdo jak se tohodle zbavit ?
Myslím že to nebude problém jen konkrétně c310 ale víc jednodušších Garminů.
Zatím ji používám tak, že nechávám jen zobrazovat mapu bez navádění (souřadnice musím samozřejmě nahrát přes Mapsource).

Předem díky za radu.

Uz z principu je silnicni navigace nevhodna pro heldani kesi … at uz absenci kompasu, navadenim "po silnici", pritomnosti staticke navigace…