Dlouho jsem uvazoval, zda vzhledem k tomu, ze na tehle kesce (GCQQ4B) byli snad uz vsichni, ze ji po ukradeni zarchivuji. Kdyz se vsak ukazalo, ze je o ni preci jenom jeste zajem, rozhodl jsem se ji obnovit. Protoze jsem vsak tak ucinil po delsi dobe, na trochu jinem miste, zcela jinym zpusobem ukryti (o trosku jsem zvedl i rating, ale zato pridal hint) a v uplne odlisne schrance (mikro) myslim si, ze by si ji mohli v pripade zajmu najit a zalogovat znovu jako novy nalez i ti, kteri tu puvodni uz maji splnenou. Abych zvysil atraktivitu jeji obnovenosti nasel jsem nedaleko na souradnicich N50 07,149 a E014 29,728 zvlastni strom s velikymi, syte zelenymi listy temer bylinneho charakteru. Protoze jsem takovy strom jeste nevidel, tak prvnimu, kdo zjisti jaky je to botanicky druh a zdokumentuje to v logu (a nevykasle se pri tom na dohledani noveho umisteni kesky) uznam tento jako samostatny log “found it” za jeste dalsi bod. At Vas to tam (znovu) bavi.
Co jako, kde to sme? Zas nejakej tendleten pragocentrismus, neeeee?
Mozna tam byli vsici Prazaci, ale ja treba jeste ne… a sam asi nejsem … jinymi slovy, je tam uz 1500 logu? nebo X tisic, dame-li sanci vsem cacherum alespon ze stredni Evropy? :]] No nic. Jen tak si tady brumlam pod fousy, ok?
jsem taky pro ja jsem nedavno udělal prvni Pražskou keš Hlavak :o) ze SM to je kus