stretnutie

Ahojte, tak futbal dopadol ako dopadol, ale v geocachingu jasne vedieme :slight_smile:

Akcia bola prijemna, zislo sa nas tam 10 (Dorcadion+Petra, Dafy, Micka, Drevokocur+Kacka, Milancer, Gandhi, ja+Petulka - snad som nikoho nezabudol), dohodli sme sa, ze urobime zo stretavania prazskych geocacherov tradiciu a budeme spolocne stretnutia organizovat asi v 2-mesacnej periodicite…

[quote]

zislo sa nas tam 10 (Dorcadion+Petra, Dafy, Micka, Drevokocur+Kacka, Milancer, Gandhi, ja+Petulka - snad som nikoho nezabudol),

aaa, tak predsa len zabudol, bolo nas 11, prisiel aj Marek aka Haggaeus :slight_smile: