study #400

Tak Ti gratulujeme k pěknému čísílku. Holt bicykl je dobrý pomocník a urychlovák. Ať se i nadále daří a ať Tě to baví. Už se těšíme jak za dlouhých zimních večerů doluštíme 2. a 3. Enigmu.

Přejeme, aby se Ti lehce šlapalo do pedálů, měl vždy dobrý signál a stále nacházel ony magické krabičky.

gratulujem :slight_smile:

blahopřeju

Blahopřejem, ať to šlape dál

Gratuluju

Nazdar, trochu pozdě jsem si všiml tvého pěkného úspěchu, tak se připojuji ke gratulantům