STYX 21.5.2009

Ahoj, chystam se s brachou pristi tyden na STYX, optimalne ve ctvrtek 21.5. v podvecer, a rikali jsme si, ze kdyby nas bylo vic, byla by to asi vetsi sranda.
Nechtel by se tedy nekdo pridat? :wink:

Míša
SchnauzerTeam

Kdyby jsi to chtel o tyden posunout sel bych rad, ale jelikoz 20.5 jdu na No voltage + dalsi odlovy tak toho budu mit plne kecky. nicmene o dobyti Styxu mam velky zajem. Jen to chce mit ten skejt uz mi to potvrdilo vicero lidi co tam byly. Jeden kamarad to sel po ctyrech a tyden ho pak bolely kolena.

ja to sel ve drepu, druhy den jsem sel 60 km a nohy me zase tak moc nebolely. Neni to pohodlny, ale rozhodne to jde i bez skejtu.

Nie ked mas 197cm…

:wink: to me nenapadlo. V tom pripade na bricho a plazit (tedy pokud nemas obvod pasu taky 197 cm, pak by i tato cesta nebyla ta prava).

Predbezne se hlasim. Nevim je i pujde i moje polovicka, ale myslim ze jo…minimalne jako suport :slight_smile: Jen budu muset sehnat skejt, v nejhorsim neco podobneho spichnu v praci :slight_smile:
Ale jak rikam, zatim je to tak na 85 %…

Predevcirem jsme tam byli a ke trem erarnim skejtum, ktere tam cekaly, jsme pridali ctvrty, takze je tam alespon nejaka zasoba :slight_smile: Ale lepsi jsou asi ty sirsi a ty jsou tam jen dva.

Diky vsem za prispevky, s teamem lukabike.com budeme predbezne pocitat. Jinak termin bohuzel moc menit nechceme…

to huncut: znamena to, ze kdyz se mi prihodi, ze nesezenu skejt, ze nekde u vstupu do podzemi jsou ulozene nejake erarni? No tak to by bylo skvele… doufam ze se daji snadno najit.

SchnauzerTeam: presne tak. Neboj, neprehlidnes je.

jasny chapu ze termin nelze menit, ja dle rad jineho kacera to mozna pujdu sam, ale asi z druhe strany. Pry je to kratsi. Dnes jsem se tam koukal a jsou tam i shudky.

Tak do Styxu bych šel rád, jen to datum se mi fakt nehodí… O týden pozdšji by ot bylo lepší…

Tak já bych se docela i přidal, jsem pro každou špatnost a tohle vypadá lákavě. Jinak co se týče termínu, tak 21. může klidně být…

No ja bych take sel o tyden pozdeji tak se muzem spolu domluvit.

Tak hlasim mise splnena!
Po aplikaci zustali k dispozici 2 velke a pripadne jeden maly skejt k dispozici na pozici Pankrac, metro, arkady. To same pisu i sem http://www.geocaching.cz/forum/viewthread.php?forum_id=17&thread_id=9724&pid=131352#post_131352

Michal

Hoj lidi
Nechci strasit, ale prostory kolem finalovky Styxu jsou tak pro tri az ctyri lidi a i to uz bude narvano :). a cekat u vstupu na vymenu cety neni moc velka zabava.

Monte

Traja ludia su schopni na finalke prehadzat svoje pozicie na finalke, overene :slight_smile:

a proc delate ze Styxu masovku?? Vychutnejte si to sami, nee? A skejt vemte na No Voltage..