dnes 2.5.2009 ve 12,00 se jde do styxu (na uvodnich souradnicich…)
a az vylezeme a nadychame se trosku cerstveho vzduchu, tak dame jeho mokrejsiho bratricka… kdo ma zajem, muze se pridat ![]()
dnes 2.5.2009 ve 12,00 se jde do styxu (na uvodnich souradnicich…)
a az vylezeme a nadychame se trosku cerstveho vzduchu, tak dame jeho mokrejsiho bratricka… kdo ma zajem, muze se pridat ![]()
30.5.2009 ráno se razí na styx.
Současná plánovaná sestava: Jenda26, Jendax a Woyta. Kdo se chce přidat, ať nejlépe napíše sms na 737376650. Díky