Gratuluji Subimu k dosazeni prvni stovecky, nutno rict rychlemu dosazeni :o) A zaroven me moc moc tesi, ze se tak stalo na moji kesi Sandstone arch [cache]GC11CJM[/cache]. At Tobe a celemu teamu kesky porad prinaseji takovou radost jako dosud a hodne stesti na vyjezdech za FTF ;o)
Díky za gratulaci a hned začínám další stovku ![]()
Taky se se zpozdenim pridavam ke gratulaci - at Ti to slape a at Te to dal bavi cim dal tim vic!! B)
A s tim pranim hodne stesti pri FTFkach… my co mame Midlana v okruhu 40 km vime svy - ze jo? ![]()