Suburb Vista II - dočasně mimo provoz

Hlásím, že to vypadam ze si nekdo zasedl na zdejsi kesku a opakovane ji vykrada, Bude obnovena v nove verzi na mirne posunutem miste. Prosim o trpelivost.