SUF fólie - kupte, nebudou!

Pořád ještě mám na prodej 12 archů (36 proužků) SUF ochranné fólie na displeje GPSek, tak ti, co jste odvrhli své staré miláčky kvůli novým 60CSx-kám, tak se rychle ozvěte, než si je poškrábete!

30Kč/proužek (vystačí na 4 displeje)+10kč poštovné a balné.

No já bych měl zájem, budeš na drinku?

Ahoj, no myslel jsem, že jo, ale vzhledem k tomu, že mám chřipku, tak to asi tentokrát odtroubím. Ale můžu ti je poslat poštou, to není problém.

OK, pošli mi je emailem, díky :wink:

Vážení zákazníci, při posílání fólií jsem zjistil, že nestačí známka za 7,50, ale musí být za 12 Kč. (fólie je asi docela těžká) Proto musím zvednout cenu poštovného a balného za 10 na 15 korun. Omlouvám se těm, kterým jsem to poslal se známkou 7,50, protože asi budou muset zaplatit doplatek.

Byla by jeste jedna ?

Jasně, více informací ve vláknu tady.