Šuhajíci se mezi záplavou šneků u Nového rybníka nedaleko Nových Dvorů přehoupli přes tisícovku nálezů! A já z Kolína posílám moc a moc gratulací a sil do dalších tisíců!!
U Kata to zapijeme… ![]()
Jéjej, vám to tedy jede! Posíláme véélikou gratulaci a někdy zase pod Ještědem nashledanou!![]()
Po navratu z dovolene zjistujeme, co je tu jubilantu. Tak kamaradi z KH srdecne gratulujeme k prvnimu mileniu a at se vam stale dari. Nekdy zase navi
I z vychodu leti velka gratulace.:):):)![]()
To jsem,ale ostuda..
Teprve ted jsem si vsimla,toho krasneho cisla,ktere sviti za nickem Suhajici…Dodatecne veelika gratulace k tomuto jubileu.
At se stale dari nejen hledani, ale predevsim lusteni mysterek..![]()