šuhajíci mají litr!

Šuhajíci se mezi záplavou šneků u Nového rybníka nedaleko Nových Dvorů přehoupli přes tisícovku nálezů! A já z Kolína posílám moc a moc gratulací a sil do dalších tisíců!! :wink: U Kata to zapijeme… :slight_smile:

Jéjej, vám to tedy jede! Posíláme véélikou gratulaci a někdy zase pod Ještědem nashledanou!:slight_smile:

Po navratu z dovolene zjistujeme, co je tu jubilantu. Tak kamaradi z KH srdecne gratulujeme k prvnimu mileniu a at se vam stale dari. Nekdy zase navi

I z vychodu leti velka gratulace.:):):):slight_smile:

To jsem,ale ostuda..:frowning: Teprve ted jsem si vsimla,toho krasneho cisla,ktere sviti za nickem Suhajici…Dodatecne veelika gratulace k tomuto jubileu. :slight_smile: At se stale dari nejen hledani, ale predevsim lusteni mysterek..:wink: