suky na CWG

nemate, prosim vas, nekdo zkusenosti s kupovanim suku na CWG v praze?

Já si je objednal tady: http://www.stolarstvi-rozehnal.cz/. Pán je taky kačer, ví co chceme, zaplatil jsem mu dopředu, aby se to neprodražovalo dobírkou. 500 koleček stálo 337,50. Dorazily v pohodě v balíku (trvalo to sice asi měsíc, ale protože jsem měl pech a zrovna čekali, až jim uschnou další větve, neboť je těsně přede mnou doprodali). Kvalita dobrá, prostě všechno OK. Jinak přímo v Praze jsem nikoho neobjevil (ale já zase tak moc nehledal). Mě právě probíhá pálení, zítra by to mělo snad už být hotové :slight_smile:

Máme vypálenou 100ku na kolečkách od fy Rozehnal… a naprostá spokojenost. Vybírali jsme tak asi 50:50.

[quote] solsais: Já si je objednal tady: http://www.stolarstvi-rozehnal.cz/. Pán je taky kačer, ví co chceme... [/quote]

Jakej má nick?

díky za radu, uz koluji emaily :slight_smile:

Ptal jsem se, neřekl mi to a třikrát to z něj dolovat? Tak jsem si řek’, ať si ho naloží. Ale suky udělal a poslal OK.