Rad bych se s Vami podelil o radostnou zptavu, ze Sun-Man dosahl posledniho dne tohoto roku poctu 400 kesu, a jedna navrch. Gratulace!!! SPUZVA
I já moc gratuluju a přeju spoustu prima keší a žádná DNF!!!
Take se pridavam ke gratulantum - at Te tahle hra bavi i cely dalsi rok.