Sun-Man 700+

Mela jsem moznost byt u toho, kdyz vychmatl 700stou kesuli, tak po osobni gratulaci jeste ta virtulani. Jirko gratulujuuu, at to slape i nadale a makni - tatu uz mas na dohled !:wink:

Sice jsem byl o par kesek vedle ale i tak gratuluji.

Jirko, taky se pridavam s gratulaci, tak zase nekdy nekde!

Jirko, koukej se ucit, nebo mne predbehnes :-)) - fotrovska gratulace :-))

Děkuju všem za gratulaci, někdy se musíme zase společně vydat kešovat,