Mela jsem moznost byt u toho, kdyz vychmatl 700stou kesuli, tak po osobni gratulaci jeste ta virtulani. Jirko gratulujuuu, at to slape i nadale a makni - tatu uz mas na dohled !![]()
Sice jsem byl o par kesek vedle ale i tak gratuluji.
Jirko, taky se pridavam s gratulaci, tak zase nekdy nekde!
Jirko, koukej se ucit, nebo mne predbehnes :-)) - fotrovska gratulace :-))
Děkuju všem za gratulaci, někdy se musíme zase společně vydat kešovat,