Sun-Mane, gratuluji Ti k dosažení 500 nalezených kešu. Obzvlášť dnešní lov byl skvělý zážitek! Spužva
Přopojuji se i já moc ke gratulacím a těším se na zítřek ![]()
Skvela zprava!! Moc gratuluji a at se porad dari!!!
Tak ti chlape taky gratuluju. Pekne cisilko, ale to jsem v sobotu netusil. A je bezva, ze mas oci vsude a nehledas jen krabicky. Jeste jednou diky, docelas me zachranil!
Gratulaceee,aspon touto cestou, nejak mi to o vikendu uniklo
At i nadale poznavas spoustu mist, o kterych jsi doposud nemel tuseni ![]()
Tak at další dalsi lovy jsou skvele a plne prijemnych zazitku.