Sun-Man dosáhl 500!!!

Sun-Mane, gratuluji Ti k dosažení 500 nalezených kešu. Obzvlášť dnešní lov byl skvělý zážitek! Spužva

Přopojuji se i já moc ke gratulacím a těším se na zítřek :wink:

Skvela zprava!! Moc gratuluji a at se porad dari!!!

Tak ti chlape taky gratuluju. Pekne cisilko, ale to jsem v sobotu netusil. A je bezva, ze mas oci vsude a nehledas jen krabicky. Jeste jednou diky, docelas me zachranil!

Gratulaceee,aspon touto cestou, nejak mi to o vikendu uniklo :frowning: At i nadale poznavas spoustu mist, o kterych jsi doposud nemel tuseni :wink:

Tak at další dalsi lovy jsou skvele a plne prijemnych zazitku.