Koukám Sun-Mane, žes mne po dobu mé nepřítomnosti tak trochu dohnal. Přeju hodně štěstí nejen v dalším geocachingu! Spuzva
Tak vidim otec i syn (spuzva & Sun-Man) zabodovali na #300 skoro
zaroven. Tak gratuluji i synovi - jen tak dale, at je sipka stale
priznive naklonena…
[quote] spuzva: Koukám Sun-Mane, žes mne po dobu mé nepřítomnosti tak trochu dohnal. Přeju hodně štěstí nejen v dalším geocachingu! Spuzva [/quote]
No koukám že tátu brzo trhneš, zvlášť jestli bude pořád pracovat jako do teď [;)] Tak přijmi gratulaci z Perníkova a jen tak dál...
Pekne kulatoucke cislo. Slajz a Tucek gratuluji !!!
Tak velká gratulace z Měcholup a stále nakloněné satelity a pěkné kešky.[Y]
Teda, moc gratuluju!!! To jsou fofry. Že on Tě ten táta vlastně doteď brzdil?? [;)] Tak upaluj dopředu. Spousta dalších piksliček na Tebe už nedočkavě čeká.