Suplere #200

Potichu, potichoucku si predevcirem Suplere dojel pro kesku s cislem 200, takze je na miste mu k tomuto kulatemu cislu poblahoprat!

Tak Evzene (a zbytku tymu), gratuluju a preju at vam to i nadale slape a hlavne at vas loveni bavi! A koukejte se do toho ted pekne oprit! :wink: Budu se tesit na pristi spolecny lov… B)

Take nasemu drive nejmenovanemu gratuluji! B) B) B)

I ja se pripojuji s gratulaci, protoze za kazdou dosazenou stovkou je kus prace, ale predevsim pobaveni, poznani krasnych mist a nekdy i (v pripade mystereka multin) pouceni.
Preji Suplerovi a celemu tymu spoustu dalsich peknych zazitku pri hledani pokladu.

Tez gratuluju ke dvoukilu :slight_smile: Jen tak dal …

Tak to se taky přidám. On takhle potichu a HaPlus to takhle vykecá co?:slight_smile: Tak ať to roste dál;)

Evženovi i celému jeho neohroženému teamu letí pozdrav od M@xe a jeho teamu!!! :smiley: Těšíme se na nějakou společnou akci! :wink:

I z Hradce do Hradce letí jedna gratulace . Hodně FTF a málo DNF !

Tak i já gratuluji je to pěkné číslo. Ať vás to především baví i nadále :wink:

Taky se pridavam… Tak doufam, ze se zase nekdy srazime na nejakem FTF :slight_smile:

Evzene postupujes pekne a to i presto ze obcas ozelis svou GPSku ve prospech jinych cacheru. Tak jen tak dal.