Dnes
jsem cestou kolem cache zjistil, že rekonstrukce kanalizace v našem
měste je již v bezprostřední blízkosti úkrytu a tak bych chtěl
upozornit všechny, kdo ji plánují odlovit, aby tak učinili co nejdřive,
neboť se zdá, že se zanedlouho objeví velká díra, která znemožní
přístup k cachi a ta bude dočasně disablovaná! Bohužel nemohu říci, zda bude přístupná v době eventu [:(] Choze