svadba

Dakujeme Honzovi s Tabackom za blahozelanie na titulnej stranke.

Fama je pravdiva a budeme sa s Kackou brat 16.4. o 14.00 v kostole sv. Vaclava na Probostskej ulici.

Priblizne suradnice - zem. šířka 50° 5’ 53" zem. délka 14° 22’ 30"

Ste samozrejme pozvani.

Viem, ze je v tom case CITO ale verte, ze sme to planovali skor :slight_smile:

nuz, da sa to skombinovat, ja ako Tvoj rodinny prislusnik a zaroven spoluorganizator CITA priam musim :)))

len pre upresnenie (uz sa ma na to pytali 2 ludia :slight_smile: to Drevokocurove pozvanie plati na samotny obrad, nie na pohostenie :slight_smile:

Preji vse nejlepsi k vytvoreni noveho teamu. Jen jedna otazka: jakou budete nadale pouzivat spolecnou prezdivku?

napr. Drevokacka :)))

Nebo Kackokocur ;o)

Taky srdecne blahoprejeme.

na nas si davajte pozor, lebo inac pojdeme na svadobnu cestu do Cacheville, okolo hotela pozbierame 1000 cachi a staneme sa ceskymi magnatmi a nechame sa oslavovat “vase cacherske velicenstva” :-))

Koukam, ze ses pri penezich. Asi pujdu JENOM na hostinu. a bez syra :smiley: