Byl jsem na zajímavem místě a jako na potvoru jsem neměl sebou žádnou cache (obvykle mám 2-3 v autě). Naplánoval jsem virtuální cache obsahující nějaké výpočty a k tomu dvě fotky. Po zapsání na GC.COM mi napsali, že tam mám někam dát třeba jen mikrocache. Dále jsem byl odkázán na pravidla geocachingu - virtualní cache.
Zatím jsem to odložil. Asi nemá cenu se s nima hádat.