Nepatrně otráven místními pravidly pro extistenci/neexistenci keší v hezké přírodě rozhodnul připravit se na odlov někde jinde. Pravda, nevybral jsem si zrovna oblast prošpikovanou kešemi…, tož každá dobrá… i zakopaná na zcela nezajímavým místě u trati…
[u]Geocaching
Brousil jsem si zuby alespoň na STF, když už mi FTF vyfouknul někdo s jedním nálezem, ale obávám se, že tuto keš asi díky svému uložení nedám (viz foto). Je fakt s podivem, že uložení prošlo schvalovacím procesem, a to není keška žádným "dědečkem".
Holt, jiný kraj, jiný mrav.
No nakonec zaplať pánbůh za keše co tu máme ![]()
