Svět je plný překvapení !

Nepatrně otráven místními pravidly pro extistenci/neexistenci keší v hezké přírodě rozhodnul připravit se na odlov někde jinde. Pravda, nevybral jsem si zrovna oblast prošpikovanou kešemi…, tož každá dobrá… i zakopaná na zcela nezajímavým místě u trati…

[u]Geocaching

Brousil jsem si zuby alespoň na STF, když už mi FTF vyfouknul někdo s jedním nálezem, ale obávám se, že tuto keš asi díky svému uložení nedám (viz foto). Je fakt s podivem, že uložení prošlo schvalovacím procesem, a to není keška žádným "dědečkem".

Holt, jiný kraj, jiný mrav.

No nakonec zaplať pánbůh za keše co tu máme :smiley:

Nějak nechápu kde je problém? Co je na tom špatně?

Auťáček chce nenápadně naznačit, že tady na ty diskuze kašle a jede uraženě do Číny :smiley:

No, je to zahrabané uprostřed prérie v zemi, ale to nic :wink:

JOP, Mitáku, jsi na to kápnul ! :smiley: B)