Svezení Praha-Brno-Bratislava a zpět

Moje situace se bohužel ani po roce nezměnila a každý týden cestuju do Bratislavy a zase zpátky. Pokud někdo máte zájem o svezení jedním nebo druhým směrem, dejte vědět přes profil a domluvíme se. Budu vděčná za společnost na nudné D1. Stejně tak beru "stopaře" v podobě TB nebo GC, pokud je chcete přepravit.

ahoj, ve ktere dny tam pripadne zpatky jezdis? docela bych si v brne nebo mozna bratislave zalovil, ale musel bych to nejak napasovat s praci :slight_smile:

Dneska budu kolem druhé vyjíždět z Bratislavy na Prahu. Příští týden jedu do Bratislavy v úterý a vracím se ve středu. Takže je vždy ideální se zeptat na aktuální stav. Přestože to mám naplánované vždy na měsíc dopředu, tak se to může operativně měnit podle povinností, které mám v Praze nebo v Blavě :frowning: Obecně se dá říct, že nikdy nejezdím do Blavy v pátek. A nikdy necestuju o víkendu.

V tom případě bych si mohl udělat výlet poslední týden v březnu, který mám v podstatě celý volný.

Poslední týden v březnu je předběžně plánováno, že pojedu 25.3. do Blavy a 27.3. zpátky. Tak se můžem dohodnout.

Abych ušetřila dotazy dalším zájemcům… ano nabídka je stále aktuální :frowning:

Kdy jedeš příště?