Na požádání ADP jsem na kešce Bronzmukl dnes ve 12 hod. vyjmul jakési svinstvo, které tam mohl dát buď nějaký předchozí geocacher a nebo zcela cizí člověk, který mohl tuto cache odpozorovat.
A co to bylo za svinstvo? Predstavte si hnědé lentilky, ale menší, oválného tvaru, hladké, lesklé. Tak tohoto tam mohlo být tak cca 30 kousků.nepočítal jsem to. Jestli to byly léky, drogy a nebo jen nejapný žert, nevím. Jestli to tam dal nějakej cacher, tak se k tomu ani nepřiznal a veřejně ho pasuju na pořádného pitomce.
Přátelé, pokud budete chodit s dětmi na kešky a asi zejména na ty městské, dávejte pozor, zda v cache se nepovaluje podezřelý obsah, který by dítě mohlo polknout a event. i něco se stát. Při představě, že by toto našlo moje dítě a bylo to fakt svinstvo, asi bych se neovládl.
Takže kombinačky zapracovaly a rozmáčkly to. Vnitřek žlutooranžový. Takže to jsou buď nějaké léky a nebo to může být (jak jsem se dozvěděl) i jakákoliv droga kromě hašiše. Ten nemá tak tvrdý obal.
Jo, je to možné, ale ať už je to cokoliv, nemá to tam co dělat. Co kdyby to něco bylo a nečí dítě ( v domnění, že to je bonbón) to spolklo? A pokud to byl nějaký žert, každopádně to byl, alespoň na můj vkus, dost blbý.
Tak jsem zkusil rozkousnout kofeinove bonbony, co tomu popisu odpovidaji, ale vnitrek neni oranzovej, ale kupodivu hnedej Takze kofeinove bonbony muzeme vyloucit.
Co se tyce toho nevhodneho obsahu, na decka asi fakt davejte bacha. Jednou, nez jsem se otocil, ctyrleta dcerka otevrela nalezenou kesku a prvni co drimala v ruce, byla nova ziletka. Nez ji stihla zvedave rozbalit, vsiml jsem si nastesti, ze kuti neco nepatricneho. Docela neprijemne prekvapko.
Sice jsem dnes projížděl šalinou kolem a sondoval, jestli neuvidím nějakého geocachera tvářit se nenápadně, ale líznout jsem si nešel, protože jsem nečetl poslední logy. Škoda :-))
No tak, to ste chlapi, vy Sladousove? Chcete prece bejt sakra drsny chlapaci, vy magori! Copak natvrdo varenyho jestera skoli nejaka homokladovska pilulka v nejaky krabicce s ruzovym vickem? Tak ji uz sakra sezerte! Zerte! Depak, vy ji nedate. Tahnete. Mnam. To je material :-).
Já jsem tím myslel jen “pražák”, ale je mi trochu divné, proč si všichni cajzli před to “pražák” vždycky ještě sami dosadí to “blbej” - žeby nízké sebevědomí před Brynclovské plotnó ? :-))))))
Protoze to cajzl je zjevne podle vzoru hajzl a my cajzla vnimame jako nadavku, i kdyz ( jak rikas ) to tak neni. :-). Svede mi taky rikali, ale v Kosicich, to zni spis jako lichotka.
švéďák v Brně není moc lichotkou, ono je to nejak v souvislosti s tím, že švédové neúuspěšně obléhali Brno a pak odtáhli s nepořízenou, zatímco Prahu úspěšně vyplenili.
To je mi zajímavé - jsem přesvědčený, že děti v brněnských školách se učí skloňovat mužský rod podle slov pán, hrad, muž, stroj a případně předseda a soudce :-))
Že by tam u vás v Práglu měli snížené nároky na vzdělání ??? :-))))