Svitani na Ralsku ukradeno

Keska opet zmizela, to uz je podruhe za jeji nedlouhou existenci, a tak ji budu obnovovat az na jare a bude patrne premistena nekam mimo zriceninu (coz jsem chtela udelat hned, ale prislo mi to vsude kolem vzhledem k prikremu terenu nebezpecne). Takze se omlouvam vsem, kteri tam ted chteli bezet.

To je mi fakt líto, Zdeni. [:'(] Snad se tam dá najít vhodné místo, kde poklad vydrží. Na jaře jsme se na ni chystali, tak chvíli počkáme.

Oli 

[:'(] … a me to prislo, ze tady se v tom nebude nikdo stourat, proc taky??? Ale deti maji zrejme tu spravnou vysku a ten spravny postreh … nechapu, proc ji nekdo odnese … co z toho ma?

Co z toho ma? Prece spoustu krasnych rucne vyrabenych veci [:)]

To je škoda, je nám to též líto. Máme ji také v plánu a už nyní se na ni s Pápulínem "zodpovědně" připravujeme [:)] Objevily jsme po letech zase kouzlo provázků a uzlíků - takže určitě do kešky něčím přispějeme.

Kešku jsme našli náhodou na podzim 2006 ,nebyla příliš dobře ukrytá.Nic jsme u sebe neměli,tak jsme se alespoň zapsali.Byla v ní celkem pestrá plejáda výrobků,která nějakému nenechavci připadala vhodná k tomu,že si ji vzal jako suvenýr.Na Silvestra se pořádá hromadný výstup na Ralsko,tak ji někdo patrně objevil při exodu,co tam byl.Nevzdávej to na hradě je dost dobrých míst na ukrytí.Zkus předhradí nebo první bránu,na hradě bude šrumec,bude se zaměřovat.A ty rána tam jsou dost dobrý.