swenney má 500!

Není to tak dávno, co jsem tady swenneymu gratuloval ke čtyřstovce, a už stihl pokořit další metu! :o Gratuluju k 500. keši! Jen tak dál! B)

Taky se přidávám ke gratulaci, jen tak dál :wink:

Jeee, to bylo pekne rychle :slight_smile: Taktez se pridavam ke gratulacim :slight_smile:

Taky gratulace!!!

[color=blue]Ty kluku, ty ses pěkně rozjel, blahopřejeme…B) Jen tak dál![/color]

Blahopřeju Stando. :slight_smile:

To je rozhodně radostná zpráva! Je to moc prima, graťas!