Není to tak dávno, co jsem tady swenneymu gratuloval ke čtyřstovce, a už stihl pokořit další metu! :o Gratuluju k 500. keši! Jen tak dál! B)
Taky se přidávám ke gratulaci, jen tak dál ![]()
Jeee, to bylo pekne rychle
Taktez se pridavam ke gratulacim ![]()
Taky gratulace!!!
[color=blue]Ty kluku, ty ses pěkně rozjel, blahopřejeme…B) Jen tak dál![/color]
Blahopřeju Stando. ![]()
To je rozhodně radostná zpráva! Je to moc prima, graťas!