swenney minulý týden úspěšně obhájil svou bakalářskou práci a bez problémů zvládl i státnice! Tento úspěch navíc oslavil svou 400. keškou! Gratuluji k oběma skvělým výkonům!!! B)
Ty chlape Sweannskej, to je sakra důvod k oslavě! Gratuluji.
Tento výkon si opravdu zaslouží VELKOU GRATULACI!!!
Gratulejsn, Swenney! At vam to i se zlutym geofarem vesele trabikuje i nadale ![]()
Moooooc hezká trojkombinace.
Připojujeme se a
G R A T U L U J E M E !
Dobrá zpráva. Gratuluju :p.
Nádhera, gratuluji k tomuto heroickému výkonu ![]()
Taky se pripojuji ke gratulaci!!!
[color=blue]Gratulujeme, ať se ti daří v práci i při cestách za šipkou…
Ivo a tým[/color]