swenney postoupil na další level - v geocachingu i v životě!

swenney minulý týden úspěšně obhájil svou bakalářskou práci a bez problémů zvládl i státnice! Tento úspěch navíc oslavil svou 400. keškou! Gratuluji k oběma skvělým výkonům!!! B)

Ty chlape Sweannskej, to je sakra důvod k oslavě! Gratuluji.

Tento výkon si opravdu zaslouží VELKOU GRATULACI!!!

Gratulejsn, Swenney! At vam to i se zlutym geofarem vesele trabikuje i nadale :wink:

Moooooc hezká trojkombinace.
Připojujeme se a
G R A T U L U J E M E !

Dobrá zpráva. Gratuluju :p.

Nádhera, gratuluji k tomuto heroickému výkonu :smiley:

Taky se pripojuji ke gratulaci!!!

[color=blue]Gratulujeme, ať se ti daří v práci i při cestách za šipkou…

Ivo a tým[/color]