Ahoj,
rad bych informoval (je jiz v logu kese), ze jsem nevedomky nalezl kes, ktera je udajne archivovana. "sysel cache" jiz od rijna archivovana, kterou jsem v sobotu nalezl a dokonce vyzvedl udajze ztraceny TB. Zalogoval jsem a prosim autora o jeji aktivaci. Je na zminenych souradnicich a evidentne bez nejake ujmy. Hodne stesti teto obnovene kesi preji
Číslo cache?
Tahle: [cache]GCX2NG[/cache]. Owner to asi nějak uspěchal.
Díky, pořád mi to házelo nenalezeno…
jj, zaarchivovanou keš nelze najít podle názvu, ale jen podle GC kódu
Já jsem sem ten kód dostal jen díky tomu že mne zaujala tím že je u letiště a že vím pod jakým nickem jeden člen tamějšího aeroklubu cachuje… ![]()
NJN, myslel jsem si, že to tak nějak bylo ![]()