Ak mi nieco neuslo, tak mam cest byt prvy, kto blahozela Tabackovi k dosiahnutiu tejto mety.
Tak to moc gratuluju. Kazda stovka je parada ![]()
Je to krásné číslo, ale život jde dál a věřím, že Tabáček už šilhá po pětistovce. Tak ať se jí brzy dočká.
Taky gratuluju!
Připojuji se ke gratulaci ![]()
Také se připojuji ke gratulaci, je to paráda, už jsem skoro myslel, že jsi geocachingu dal vale…
Ja se take pripojuji ke gratulaci.
400 cislo hodne obdivu.
Hlavne gratuluji k vydrzi, a diky za tu spoustu peknych fotek :-).
Tabajdo, moooc blahopřejem a doufáme, že Tě opět i s janičkou někdy uvidíme v geočinnosti!
M + 3 geogirls
Ano ! Velka gratulace pro jednoho z pionyru geocachingu u nas !
no ze si sa rozhybal, gratulujem ![]()
Také gratulujeme, 400 to už je pořádná porce kešek
Moc vsem dekuji za povzbuzeni do dalsi Geoprace.. Budu se snazit a verne plnit plan na 102 procent.. :-)))