Tabacek 400

Ak mi nieco neuslo, tak mam cest byt prvy, kto blahozela Tabackovi k dosiahnutiu tejto mety.

Tak to moc gratuluju. Kazda stovka je parada :slight_smile:

Je to krásné číslo, ale život jde dál a věřím, že Tabáček už šilhá po pětistovce. Tak ať se jí brzy dočká.

Taky gratuluju!

Připojuji se ke gratulaci :slight_smile:

Také se připojuji ke gratulaci, je to paráda, už jsem skoro myslel, že jsi geocachingu dal vale…

Ja se take pripojuji ke gratulaci.
400 cislo hodne obdivu.

Hlavne gratuluji k vydrzi, a diky za tu spoustu peknych fotek :-).

Tabajdo, moooc blahopřejem a doufáme, že Tě opět i s janičkou někdy uvidíme v geočinnosti!

M + 3 geogirls

Ano ! Velka gratulace pro jednoho z pionyru geocachingu u nas !

no ze si sa rozhybal, gratulujem :slight_smile:

Také gratulujeme, 400 to už je pořádná porce kešek

Moc vsem dekuji za povzbuzeni do dalsi Geoprace.. Budu se snazit a verne plnit plan na 102 procent.. :-)))