Tabáček 500

Po předlouhém podzimně-zimním spátku (už to vypadalo, že se negeoprobere…) se Tabáček probral a začal luxovat množství nových kešek a už jich má 500! Takže Tabajdovi blahopřejeme a Janičce přejeme hoodně trpělivosti :slight_smile: :)…

M+3 geogirls

[quote]
Taktéž se připojuji ke gratulacím k půllitru. Ať ti to šlape.

Vcera jsme sli v Tabajdovych stopach a rikali si jak se do toho obul ! Gratuluji jednomu z nestoru naseho GC a diky za jeho kesky.

Jo je to tak a je to dobře, že jsi se probral ze zimního spánku, takže velké blahopřání.

Zavislost je zavislost… :o) Diky za Tvoje kesky.

Pětistovka je krásné jubileum. Tak ať se daří v té druhé.

gratulujem :slight_smile:

Gratulujeme moc Tabackovi, autorovi nasi prvni nalezene a pak mnoha dalsich krasnych a slovutnych kesi, a prejeme mu hodne hezkych zazitku pri dalsim hledani i zakladani v nasledujici pultisicovce!