Na vědomost všem se dává, že Tabáček 16. ledna na keši “Bunkr u Vaclava” nalezl svou 700 pixličku.
Tabáčku gratuluju a děkuji i za tebou založené kešky a do dalších stovek ti přeju ať tě to i nadále baví.
Gratuluju k pěkným kulatinám - a jsem rád, že to byl právě Bunkr. Byl jsem tam těsně před tebou minulý týden a je to moc hezká keška [:D]!!
Gratulujem Tabacku, uz len 300 do pupenda [:)]
Taky moc gratuluji. Staci ti pohoda, klidek a tabacek a ten litrik bude coby dup [:)]
Tabacku moc amoc gratuluju a diky za tvoje kesky, po kterych jsem se probehl! At ti to porad dobre slape jak po svych tak na kole.
Také se připojuji k velké gratulaci, ať to šlape takhle dál…
Vsem moc dekuji za prani a popichnuti do dalsiho geozivota, budu se snazit.. [;)]
Tabacek
Gratulujeme Fando! A Janičce držíme palce ať to s Tvým geopostižením vydrží... :)
M+P+A+E
Úctyhodný výkon a na obzoru je další stovka. Tak go Tabáčku go !!!