Ahoj,nevím zda to sem patří,ale za pokus nic nedám.Každoročně pořádáme dětský tábor ve Šluknovském výběžku u NP Labské pískovce.GPS souřadnice jako cache U Lakomce.Protože nám odrostli děti,tak potřebujem nové.Tábor je na zelené louce,spaní v indiánských týpkách,potok s přehradou /vybudoval Baluu/ v táboře no prostě idilka.Pokud máte děcka od 5-15ti let a nemáte je kam dát,berte to jako možnost kam s nimi.Vše najdete na www.mujweb.cz/www/taborku .Těšíme se na vás.
Děkuji všem,co se ozvali.Tábor bude super.Přihlašování ještě ale nekončí,rádi vezmem ještě nějaká děcka.