Tajný závod - cesta zpět

Zdravím účastníky závodu.
Neni z vas nekdo kdo jeste tyz den v sobotu vecer jede zpet z cile do Prahy s volnym placem v aute?
Musim se nutne vratit, cela 1 osoba.
Prispeju na benzin a pomuzu tlacit, pokud zpusobim nadmernou zatez :slight_smile:
Předem děkuji za info, Mirek

Projdi si logy will attend, vim ze nam nekolik tymu psalo o navratu, z hlavy mne napada Atlaska, zkus kontaktovat jednotlive tymy.