Tak Atlaska také ve druhém patře....

Miši, gratuluji k dvoutisícové krabičce. Já vím, že čísílka nejsou důležitá, ale 2000 je jen jednou. Já vím že 1954 a 1678 taky, ale tohle je tak krásně kulaté. Takže. Užívej si pohody při hledání a přeji hodně hezkých zážitků s lidmi okolo. Teda nejen okolo krabiček… Jsem rád, že jsem (doufám) Tvým přítelem…

Tak i ja Ti timto Miso preji k dasazeni bajne dvoutisicovecky. Tak co kolik Te stala casu, penez a namahy ? No ale to je vlastne jedno, hlavne ze ma clovek nejakeho konicka.

Zdravi,
J.

Druhé patro projasněno ženskou přítomností. Vítáme Tě ve druhé patře Míšo a přejeme mnoho dalších úspěchů.

I ja moc moooc gratulujuuuuu a smekam pred Tebou, jak Ty to vsechno stihas… Tak at Te to hledani bavi i nadale a at se dari, nejen pri sbirani zazitku u pixlicek !!!

Atlasko zdravime a mooooc gratulujeme od Slajzu a Tucku !!! Je to parada.

Velká gratulace z Moravy letí. Tož hodně pěkných zážitků v další tisícovce.:slight_smile:

Připojuji se ke gratulaci. Všimla jsem si té Tvé dvoutisícovky, když jsem logovala Palác Vinohrady. Pěkně se tam vyjímala. At Tě to pořád baví a krabičky přibývají. Anad.Dana.

I já se připojuju s gratulací, to je oslňující číslo! Nechť ti, milá Atlasko, přibývají kešule a zážitky po dalších a dalších dvoutisícovkách!
Strýček Grga

Míšo, opožděná gratulace - Spužva