Také hledáte balíčky?

Znáte geocaching? To je ten nový koníček mladých lidí co hledají balíčky!
http://www.pcworld.cz/pcw-software/handy_geocaching

Mladych lidi?:-o Tak to vypada, ze bych se na to mela teda jiz vykaslat:D:D:D

ITáci jsou holt posedlí packetama, tak to překládají jako balíčky :slight_smile:
A propos, vysvětlil jim někdo, že se u toho někdy namáhá vyrovnávací paměť (cache)? :slight_smile:

To malahavranice: Naopak, to se autor článku neohrabaně snažil o lichotku, aniž by o tom věděl. Správně tam patřilo …duchem mladých lidí…B)

To psal nějaký velký blb :-).

Bože to je blábol:Drodiče autora musí být sourozenci,jinak si to nedovedu přeložit…

Kdes to vyhrabal???..Jinak všechno nejlepší k narozeninámB)

Hmmmm:o Jo tak doufám, že se plno lidí chytne:( S tímto návodem, cit: "Díky této aplikaci se dostanete na velmi zajímavá místa s „pokladem“, který si můžete vzít, pokud se zapíšete na patřičný seznam a umístíte namísto něj nějakou drobnost, která potěší další hledače." se máme na co těšit;) Nevím jak nová drobnost potěší další hledače, ale dokážu si představit, jak potěší majitele kešky:D:D:D. Ono až půjde na údržbu a na místo jeho krabky, na něj vykoukne čertík na pružině… Jo to se pobaví:D.

Tak to vypadá že jsme všichni mladí! (já stejně tvrdím že bez ohledu na to co mám napsané v občance je mi ve skutečnosti takových 22let :slight_smile: )

Checht :slight_smile:

Tak to mě taky, mladíku. Ale už ne celý den :frowning:

taky grtuluju aviatikovi k narozeninam a to je asi vse co by slo v tomto vlakne v ramci dulezitosti probrat :smiley:

teda krome toho ze jsme vsichni mladi samozrejme

Hirošima hadr, to jsem se zase dozvěděl věci:o

malahavranice, aviatik, kolombo a ostatní…
je zbytečné se dohadovat kolik vám je let a na kolik se cítíte, když se to dá přesně a vědecky spočítat :wink:
Na http://clovekonline.cz/kalkulator-veku se dozvíte, jak na tom ve skutečnosti jste, ale odpovídejte pravdivě, ať vám nevyjde že už jste po smrti, nebo se třeba ještě nenarodili :smiley:

Tak je mi 23 let :smiley:

Nicméně ten článek tam už asi není, či co. :frowning:

Fakt neni, nechapu proc, vyhoupl se mezi nejctenejsi a nejdiskutovanejsi :slight_smile:
Porad mi vrtalo hlavou, kde se vzaly ty balicky, a dnes mi to u kladenskych cachi doslo: autor je z kraje, kde se vsechny cache poctive bali do igelitu, lock nelock.

Udělali dobře že to stáhli, jako v tom článku nebylo skoro nic použitelnýho, dost děs běs…

Tak je mi 9 let…
Škoda, že tam ten článek už není. (I když asi jen z toho důvodu, že bych si ho ráda přečetla.)