Znáte geocaching? To je ten nový koníček mladých lidí co hledají balíčky!
http://www.pcworld.cz/pcw-software/handy_geocaching
Mladych lidi?:-o Tak to vypada, ze bych se na to mela teda jiz vykaslat:D:D:D
ITáci jsou holt posedlí packetama, tak to překládají jako balíčky ![]()
A propos, vysvětlil jim někdo, že se u toho někdy namáhá vyrovnávací paměť (cache)? ![]()
To malahavranice: Naopak, to se autor článku neohrabaně snažil o lichotku, aniž by o tom věděl. Správně tam patřilo …duchem mladých lidí…B)
To psal nějaký velký blb :-).
Bože to je blábol:Drodiče autora musí být sourozenci,jinak si to nedovedu přeložit…
Kdes to vyhrabal???..Jinak všechno nejlepší k narozeninámB)
Hmmmm:o Jo tak doufám, že se plno lidí chytne:( S tímto návodem, cit: "Díky této aplikaci se dostanete na velmi zajímavá místa s „pokladem“, který si můžete vzít, pokud se zapíšete na patřičný seznam a umístíte namísto něj nějakou drobnost, která potěší další hledače." se máme na co těšit;) Nevím jak nová drobnost potěší další hledače, ale dokážu si představit, jak potěší majitele kešky:D:D:D. Ono až půjde na údržbu a na místo jeho krabky, na něj vykoukne čertík na pružině… Jo to se pobaví:D.
Tak to vypadá že jsme všichni mladí! (já stejně tvrdím že bez ohledu na to co mám napsané v občance je mi ve skutečnosti takových 22let
)
Checht ![]()
Tak to mě taky, mladíku. Ale už ne celý den ![]()
taky grtuluju aviatikovi k narozeninam a to je asi vse co by slo v tomto vlakne v ramci dulezitosti probrat ![]()
teda krome toho ze jsme vsichni mladi samozrejme
Hirošima hadr, to jsem se zase dozvěděl věci:o
malahavranice, aviatik, kolombo a ostatní…
je zbytečné se dohadovat kolik vám je let a na kolik se cítíte, když se to dá přesně a vědecky spočítat ![]()
Na http://clovekonline.cz/kalkulator-veku se dozvíte, jak na tom ve skutečnosti jste, ale odpovídejte pravdivě, ať vám nevyjde že už jste po smrti, nebo se třeba ještě nenarodili ![]()
Tak je mi 23 let ![]()
Nicméně ten článek tam už asi není, či co. ![]()
chemic77 napsal/a:
Nicméně ten článek tam už asi není, či co.
Fakt neni, nechapu proc, vyhoupl se mezi nejctenejsi a nejdiskutovanejsi ![]()
Porad mi vrtalo hlavou, kde se vzaly ty balicky, a dnes mi to u kladenskych cachi doslo: autor je z kraje, kde se vsechny cache poctive bali do igelitu, lock nelock.
Udělali dobře že to stáhli, jako v tom článku nebylo skoro nic použitelnýho, dost děs běs…
Broukson napsal/a:
Na http://clovekonline.cz/kalkulator-veku se dozvíte, jak na tom ve skutečnosti jste, ale odpovídejte pravdivě, ať vám nevyjde že už jste po smrti, nebo se třeba ještě nenarodili
Tak je mi 9 let…
Škoda, že tam ten článek už není. (I když asi jen z toho důvodu, že bych si ho ráda přečetla.)