Tati, ještě chvilku!

Už se tady probraly keše nejstarší, největší, nejobtížnější, nejkrásnější, nejvybavenější, nejvodotěsnější a nejvtipnější. Co takhle keše, od kterých byl problém děcka dostat domů? Pochlubte se se zážitky. Vykopávám:

VEVERKY

Tramway Krizik 1891

Bechovice - Praha

Yabba-Dabba-Doo!

Tak od Veverek v Mladé Boleslavi jsem ty naše caparty opravdu nemohl dostat…[:P]

Pridavam Hravy pramen. Zejmena vodni svet byl uplne super.

 

Malýmu se moc líbila

<br><a href=“hhttp://www.geocaching.com/seek/cache_details.aspx?guid=573b79da-ecef-4813-bf18-ce73d522608e”>Rechle</a>
, možná proto, že zatímco já jsem hrabal někde jinde, on ji už třímal v pařátkách. Navíc keška byla plná zajímavých věcí a pak jsme pozorovali pstruhy, odtud ho dostat byl nadlidskej úkol. Jaba daba je pro děti klasika klasik, sem to bude na celý den :slight_smile:

Detska kes hanspaulka
http://www.geocaching.com/seek/cache_details.aspx?guid=c064bcb0-f170-4af3-acda-c62291ebc8dc

děti nemám /teda už to nejsou děti/, ale doporučil bych veslák, to hřiště je tam úplně supr!

Potvrzuji na Veslaku je i bozi skluzavka. Jen ta cache za nas byla trosku nesikovne ulozena, ale hriste prima.

Doporucuji Boeing 737
je to sice mysterka, takze se nejdriv zapoti vase mozky nad tim jak na to a pak se budou potit podruhe kdyz budete chtit jet dal :smiley: