TB a jejich cíle

Tak náš TB práve splnil svoji misi - navštívit jižní pól…


[tb]TB11Y56[/tb]

Moc jsme tomu nevěřili, ale povedlo se díky cacherovi sqrt a necacherovi nutelovi. Díky jim.

Tak to je docela mazec. Blahopřeju. B)
Obávám se že většina TB ale skončí neslavně.

Přidávám se k vítkovi "blahopřeju" je to velký úspěch doma mám připravený model land roveru z expedice alaska -panama-tiera del fuego to by bylo pěkné ale uvidim kam se dostane :slight_smile:

WOW

Jsem zvědav, jestli se to povede i [gc]TBV0Z7[/gc] :wink:

Tak to opravdu blahopreji :slight_smile:

Tak to je super,proste neuveritelny,asi jste museli mit ranec stesti;)kazdopadne se pripojuji ke gratulantum.Kez by takhle koncily vsechny TB.Taky uz delsi dobu planuju,ze neco vypustim,ale zatim jsem nesehnal vecicku,ktera by dostatecne vystihovala moje ja a tim me ve svete dobre reprezentovala.:smiley:

Jeste jednou gratuluju

Gratulujeme. Náš TB má za cíl zase naopak Severní pól, ale už se ztratil, tak jsme vypustili náhradníka… Bohužel ale asi opravdu většina TB skončí nechvalně.

Ahojky taky se připojuji ke gratulantům. TB které mají jednoduché cíle se daří splnit ale tohle určitě nebyla hračka.

Na jižním pólu je takovej barák? To jsem ani nevěděl, no fuj…
K úspěchu TB nelze než pogratulovat. :slight_smile:

Dodatek: ze je tam stanice jsem vedel, ale predstavoval jsem si ji o dost skromnejsi… tohle je fakt obluda:

http://en.wikipedia.org/wiki/Amundsen-Scott_South_Pole_Station

I já se přidávám ke gratulacím. Je to super pocit. Taky jsem to před dobou prožil, když se můj TB dostal na největší solární elektrárnu v evropě
TB
http://www.geocaching.com/track/details.aspx?id=887207
Výprava
http://jenik.sinus.cz/qimages/qnik_www/1stmission.htm

Je tam někde i českej, kamarádi tam pobyli měsíc…

Tak to je parada, cesta strastiplna, jako skoro vzdy. Ted aby se jen vratil v pohode domu.

Tak to je nádhera, prostě super! Velká gratulace, kdyby mi to někdo jen tak řekl, asi bych mu nevěřil :slight_smile:

ten house na pólu mne taky překvapil. Kdyby to bylo někde u břehu, budiž, ale přímo na pólu… B)

Gratuluji!!!:smiley:
Tb si splnil sen,který má mnohý z nás!!!Přejí mu šťastnou cestu po naší matičce Zemi!!!

Jižní pól,tak to je mazec.

Moc blahoprejeme. Skvely kousek. Kdyby to tak bylo u aspon vetsiny TB a CG.