Zdravim, nbude mit nekdo cestu na Africky kontinent? Mam u sebe tento TB: (TB11ZMZ) Travel Bug Dog Tag - Leroy the Lion chtel bych mu pomoci. ![]()
známej a není to úplnej mudla jede 19.6 do ománu, jestli by ti to stačilo, odkaz z nějakého neznámého důvodu neotevřu, ale kdybys chtěl šlo by to zařídit, jede tam pracovně a v jeho skupině jsou kačeři, tak by to asi šlo. (Brandýs nad labem)
Dik, ale oman je spatna lokalita to se pres rude more nedostane, v podobne zemi uz byl a nejaky dobrak to dovezl zpet do cech. Ale dik. Proste to dam do nejake hodne navstevovane kese a snad se tam nekdy dostane. Jde o TB: TB11ZMZ