Ahojte, mam u seba Travel Bug, ktory chce ist do Rumunska, nechysta sa nahodou niekto tym smerom? ![]()
Ja se tam chystam, odjezd 19.8., ale koukal jsem na Rumunske cache a je jich tam malo a k zadne se nejspis ani nepriblizim. Nicmene, je mozne, ze se stavim u nejake cache v Madarsku (tak 50/50) a tim bych ho mohl priblizit.
super napisem Ti cez profil