TB do USA

Předem se omlouvám jestli jsem zvolil spatné forum.

Mám tento [tb]TB11Z78[/tb] a nejsem si jist ale asi chce z pet do USA odkud vystartoval smer Asie a ted jezdi po Cesku.
Zkontrolujte to prosím.
Případně pokud má někdo namířeno do USA navrhněte předání (Praha Plzen)