TB GC do Italie

Nepotrebujete nekdo hodit nejake TB nebo GC do Italie? Odjizdim dnes z Prahy, takze pokud by mel nekdo zajem. A jeste se budu zastavovat na vikend v CB, takze to same plati i tam.