TB/GC do Norska

Takže kdyby nekdo mel TB/GC s cestou do Norska (If anyone has bugs or coins that wants to go to Copenhagen, Oslo or Northern Norway (68 deg north)) a náhodou nejde na náš stredecní Event "Do hodin", tak rád na dnešním pražském Geo pivku vyzvednu TB/GC a predám dál.

jeej… jak to tak vydím tak na sebe asi lipnu TB a dam si ukol cestovat po cizích zemích sveta :smiley:

Koukám, že Skandinávie je letos populární. Už tu byla jedna taková nabídka a my se taky chystáme za cca 2 týdny - když to vyjde, tak až za 71°. Takže kdybyste někdo nestihl předat sobikum, zkuste nás přes profil na gc.com. Vyzvednout můžeme v Praze téměř kdykoliv, tento pátek navíc v Brně/Mikulově, o víkendu Plzeň-sever a v úterý 1.7. v Olomouci :slight_smile:

heeeej my jedem taky do Norska pán je kolem 12.7 ale pokud mi vyjde jeden kšeft v praci tak až kolem 1.8. takže budu mít tkay prostor.
Plánovaná délka 4 týdny.
Cesta ospodu až na sever na 71 :)))
rowing (Vojta)