Tb Mr. Rod a event

Ahojte, kto zobral z eventu TB Mr. Rod? Nejako ho zabudol vylogovat zo stranky, neviete nahodou kto to bol?

Puvodne jsem si ho chtel vzit, ale pamatuji si, ze si ho pozde v noci pujcil PC-Romeo a v domeni, ze si ho chce vzit, jsem se o nej uz nezajimal.
Mam ted trochu obavy, zda tam nezustal nekde u Zpevacku pod stolem…

ach jaj, ozralove :)))

To bude pekna ostuda. Prvni prochlastanej travel bug v cechach :slight_smile:

Tequila je previt… Byl jsem tam jako jeden z poslednich a nepamatuju si, ze by lezel na stole.
Nema ho nekdo ve vecech? Podivejte se poradne.

Takto vyzera:

Vyhlasujem koniec patrania - chytil som sa stopy ze ho mal v rukach PC-Romeo, zavolal mu a je to tak, niekde ho ma, ale je mimo internetu. No, hlavne ze to dobre dopadlo :)))