Ahojte, kto zobral z eventu TB Mr. Rod? Nejako ho zabudol vylogovat zo stranky, neviete nahodou kto to bol?
Puvodne jsem si ho chtel vzit, ale pamatuji si, ze si ho pozde v noci pujcil PC-Romeo a v domeni, ze si ho chce vzit, jsem se o nej uz nezajimal.
Mam ted trochu obavy, zda tam nezustal nekde u Zpevacku pod stolem…
ach jaj, ozralove :)))
To bude pekna ostuda. Prvni prochlastanej travel bug v cechach ![]()
Tequila je previt… Byl jsem tam jako jeden z poslednich a nepamatuju si, ze by lezel na stole.
Nema ho nekdo ve vecech? Podivejte se poradne.
Takto vyzera: 
Vyhlasujem koniec patrania - chytil som sa stopy ze ho mal v rukach PC-Romeo, zavolal mu a je to tak, niekde ho ma, ale je mimo internetu. No, hlavne ze to dobre dopadlo :)))