Nechystá se někdo kešovat někam do okolí Šumperka - Velké Losiny? Leží nám tam na http://www.geocaching.com/seek/cache_details.aspx?guid=a38f5957-0c1c-4617-9bd4-3e3d6e99a30a
TB a chtěli bychom ho začít posouvat k domovu. ![]()
jj k velkým losinám jedene v květnu se školou na vílet… možná se mi tam podaří nečo natajno upytlačit ale nic neslibuju.. a navíc je to až za dlouho.. no když tam eště bude tak se pokusim ![]()
My se zrovna vrátili - ale nahoru sme nelezli - moc sněhu a zamračeno ![]()
Díky za info. Vůbec nevím jak to tam vypadá, takže se nedivím, že se tam nikomu asi moc nechce. U nás už jsme bez sněhu, ale tam je to přeci jen asi vejš :@