TB na Kubu

Ahoj
Nechystá se někdo na Kubu? mám u sebe http://www.geocaching.com/track/details.aspx?guid=47633808-8bb2-475d-90aa-6b21f83c259a, který by tam chtěl, ale zatím se dostal "jen" do Jordánska

To jsi měl říct v listopadu. Vezl jsem tam svého brouka. Článek je na Pokladech :slight_smile:

Kamarád se vrátil minulý týden :frowning:

Nevím, ale co to dát spíš do Geocoiny, TB, Sigitemy