Ahoj
Nechystá se někdo na Kubu? mám u sebe http://www.geocaching.com/track/details.aspx?guid=47633808-8bb2-475d-90aa-6b21f83c259a, který by tam chtěl, ale zatím se dostal "jen" do Jordánska
To jsi měl říct v listopadu. Vezl jsem tam svého brouka. Článek je na Pokladech ![]()
Kamarád se vrátil minulý týden ![]()
Nevím, ale co to dát spíš do Geocoiny, TB, Sigitemy