nemáte někdo cestu na Korsiku nebo alespoň nějaké místní kontakty? Můj TB Tux The GEO/Penguin [tb]TB1CHZG[/tb] zůstal loni ležet v nikdy nepublikované keši u Bonifacia a moje naděje, že se tam letos švagr dostane selhala, tak sháním pomoc u kačerstva.
Škoda že tam nezajede autor té kešky, když ji tam se svými bohatými zkušenostmi založil.. Opravdu zářný příklad z čeho si vzít poučení.. Otázka je, jestli je TB stále na místě. Pak by též nebylo od věci nechat keš schválit, s tím, že o údržbu bude 1x do roka určitě postaráno.. Jsou kešky i v daleko hořších lokalitách… případně se keš kdyby došlo k jejímu zničení již neobnoví…
Včera byla aktivována nová keš nedaleko GC1TF0C Capo Pertusatu :D. Zkus napsat Write note se souřadnicemi neaktivované keše a poprosit místní. Jeden nález už tam je.
Přeji Tvému tučňákovi hodně štěstí ;)! Besinka
Co zkusit nějaké místní fórum GC, třebas se ho povede přesunout do jiíné, aktivní kešky a když jako misi napíšeš že chce docestovat do čech, tak by to podle mě mohlo klapnout…