TB

Hurá, můj TB který trčel 3 a kus měsíce v Anglii se posunul až na jižní cíp Afriky :slight_smile: . Jen jsem zvědavej jak dlouho bude tam…

No moc bych nejásal, možná si na jeho další přesun budeš taky muset počkat několik měsíců…