Priznejte se vsichni, kdo uz mate travel buga? Ja jsem uz na par narazil a zaznamenal na http://geocaching.bxhome.org/index.php?node=130
este som nasiel Palmexmana, ktoreho vlastni Ivet…
Inac dobry prehlad, aspon viem, ze uz nemusim robit Pivny otvarak TB, lebo ho maju BXhomaci ![]()
Tiez som take cosi planoval, ale nieco s pivkom snad pre mojho noveho TB vymyslim ![]()
Pivnich otviraku na zpusob TB jsou kvanta, az me to prekvapilo.. Palmexmana jsem pridal, tak uvidime kam doleti :-))
ja viem, ze ich je viac, ale akosi to koresponduje s mojim zivotnym stylom, preto som o nom uvazoval
Ale ked uz v CR 1 je, tak skusim nieco ine… zeby mlynek na maso??? :-))))))))))))
Samane, mel bys vyrobit nejakyho olympionika a poslat ho do Recka, uz je nejvyssi cas :-))