Ahoj, jeste jeden hloupy dotaz , nekamenujte me… Jak se chache ktera je uz na geocaching.com dostane sem ?? musim pro to neco udelat ??
Ondra
Ahoj, jeste jeden hloupy dotaz , nekamenujte me… Jak se chache ktera je uz na geocaching.com dostane sem ?? musim pro to neco udelat ??
Ondra
právě v tuhle chvíli už jen asi hodinku počkat.
Ondro, kazdy den sa (vdaka Honzovi) naimportuju cache z gc.com na gc.cz