dovolil bych si všechny upozornit na nový RSS kanál na adrese http://www.geocaching.cz/upload/gratulace.rss.
:-))) osobne bych privital jine ficury, treba rozsahlejsi filtr nad cachemapou nebo aby forum umelo udelat z url v textu, regulerni odkaz na ktery by si dalo kliknout ![]()
Naco Ti je forum, ked sa v nom neda nic najst kvoli gratulaciam? Ake ficury?