Test termosek - MF Dnes

Pokud někdo plánujete nákup termosky na cesty, pak dnes je v MF Dnes test. Doporučuji přečíst, ať víte, z čeho a co pijete…

Používáte termosky? Jaké značky? Osobně vlastním 0,5l Tatonka.

S termoskou uz nejake zkusenosi mam a zatim radim do Best of … litrovou Tatonku se sroubovacim uzaverem.

jj Tatonka je supr -já koupil před nedávnem Primus 0,75 l -šroubovací i cvakací uzávěr, černá, drží teplotu - prostě paráda. Akorát teď nevim jestli mě neotráví :wink:

Nemáte někdo možnost to oskenovat a někam pověsit? Do krámu se mi už nechce.

Tady to mas naskenovane primo od idnes.

Pochybuju ze testy v MF Dnes jsou objektivni. Na takovehle testy nikdy nedam.

Osobne mam zkusenosti s termoskou TATONKA a Coleman.
Coleman vydrzel chvili, pak uz neudrzel teplo, nejak se rozbil :@
TATONKA mam 1L a zatim parada ( vyzkouseno cca v -15°C a drzi kvalitne )
Nejaka reklamni od jagermeister 0,5L dobra na kavu po ranu, ale po nekolika hodinach postupne ztraci teplo

Takze ted jedu Tatonka na caj, ci primarni piti :slight_smile:
"Jagermeister" na kavu po ranu :slight_smile:
A Coleman maximalne na vareni polevky ci vyvaru :wink:

Přesně tuhle Salewu už min 4 roky používáme, sakra. Zítra jde z domu. :@

My máme asi toho Stoppera (podle vzhledu) a dobrý. Jestli jsou v ní jedy nepoznáme. Co se testování týče: pro test je možná důležité, jak dlouho udrží jakou teplotu, ve finále nás ale zajímá, jestli ten čaj v době, kdy ho potřebujeme vypít, bude mít alespoň 25°C, ±